Bal karnawałowy naszych przedszkolaków

Bal karnawałowy dla przedszkolaków to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości. Tak też było u nas 15 lutego 2017r.

W tym dniu dzieci z naszego przedszkola przebrały się za bohaterów znanych bajek. Można było spotkać wróżki, królewny, motylki, rycerzy, piratów, policjantów, Batmana, strażaków… nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci. Rozpoznać dzieci było bardzo trudno. Dzieci świetnie się bawiły uczestnicząc w zabawach oraz tańcząc w rytmie karnawałowej muzyki. Na sali podczas pląsów robiło się kolorowo, a wszyscy bawili się wesoło! Do domu dzieci wracały w dobrych humorach, z kolorowym balonem w ręku, dzieląc się wrażeniami ze swoimi rodzicami

Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów. Kolejny bal karnawałowy już za rok.