SZOPKI BOŻONARODZENIOWE 2017

W dniach  od  07.12.2017 r.  do 11.12.2017 r. został przeprowadzony w naszej szkole,  konkurs dla uczniów klas I-VII,  na wykonanie  szopki bożonarodzeniowej.

W konkursie wzięło udział 30 uczniów, którzy wykonali 27 szopek:      

Czytaj więcej...

Podziękowanie

Dnia 12.12.2017r. uczennice Szkoły Podstawowej im. ks. Jana Twardowskiego we Władysławowie z oddziałami gimnazjalnymi udały się do siedziby firmy Trans-Oll by złożyć na ręce właściciela firmy Pana Jarosława Kwiatkowskiego serdeczne podziękowania za współpracę i pomoc, którą zawsze okazuje bezinteresownie.

Czytaj więcej...

Spotkanie z orkiestrą górniczą

Dnia 29.11.2017r mieliśmy ogromny zaszczyt gościć w naszej szkole orkiestrę górniczą. Uczniowie pamiętają o przypadającym dnia  4 grudnia Dniu Górnika i świętują ten dzień wierszem i piosenką. Program artystyczny razem z wychowawcami  przygotowały klasy I.

Czytaj więcej...

Akcja Charytatywna Szlachetna Paczka

Próbna Drużyna Wędrownicza "Błękitne Orły" zakończyła akcję zbiórki żywności, artykułów papierniczych i środków chemicznych oraz odzieży i zabawek w ramach akcji charytatywnej, "Szlachetna Paczka". Zgromadzono dużą ilość produktów, które zostały przekazane do Centrum Wolontariatu w Turku.

Czytaj więcej...

Wycieczka klasy Ia do PSP Turek - sala edukacyjna OGNIK

Dnia 30.11.2017r uczniowie klasy Ia wraz z opiekunami Ewą Szczecińską i Alicją Kaszyńską wybrali się na wycieczkę do  Państwowej Straży Pożarnej w Turku. Tam mieli okazję zobaczyć z bliska, a nawet usiąść na chwilkę  za kierownicą nowoczesnego wozu strażackiego, obejrzeć nowoczesny sprzęt,  motorówkę i całe wyposażenie, które jest potrzebne by nieść pomoc. Zobaczyli jak wygląda strój strażaka, który wyjeżdża na akcję oraz podziwiali  zjeżdżających po rurze strażaków.

Czytaj więcej...